Microblading brwi bez drogiego zabiegu?! To możliwe dzięki Nanobrow Microblading Pen
by VIERGE
microblading pen nanobrow

Zaprojektowany tak, by tworzyć na brwiach efekt microbladingu. Poznaj nowy pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen! Nie musisz inwestować w drogi zabieg – ten kosmetyk daje identyczny efekt. 

Co to jest microblading? 


Microblading to manualna metoda permanentnego makijażu brwi. Polega na wprowadzeniu pigmentu pod skórę za pomocą specjalnego nożyka, przypominającego pióro, przez co nazywana jest także “metodą piórkową”. Za pomocą ostrej końcówki wykonywane są w skórze mikronacięcia przypominające włoski i aplikowany jest barwnik. 

Efekt jest mniej trwały niż w przypadku tradycyjnego makijażu permanentnego brwi – utrzymuje się około 1-2 lat. Skóra po zabiegu microbladingu potrzebuje około 7 dni na zagojenie ran oraz regenerację. 

Nie musisz jednak decydować się na tak inwazyjny i kosztowny zabieg. Przetestuj nowy pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen i przekonaj się, że Twoje brwi mogą wyglądać perfekcyjnie dzięki wyłącznie jednemu kosmetykowi. 

Nanobrow Microblading Pen

Produkt dostępny w kolorach:

Pisak do brwi zamiast kredki, pomady i cienia?


Zależy Ci na naturalnym efekcie, który zapewnia microblading? Z tym pisakiem łatwo dorysujesz brakujące włoski. Dodasz łukom brwiowym objętości i puszystości bez kilkugodzinnej wizyty w salonie kosmetycznym. Pisakiem do brwi Nanobrow wykonasz makijaż brwi przypominający ten permanentny szybko i przede wszystkim bezboleśnie. Bez problemu zmyjesz pisak  płynem do demakijażu. Precyzyjniejszy i trwalszy od kredki, pomady i cienia daje naturalny efekt zwielokrotnionych brwi. 

Pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen – właściwości 


  • Wodoodporna formuła
  • Precyzyjna końcówka
  • Wielogodzinna trwałość
  • Efekt jak po microbladingu
microblading pen nanobrow

Pisak do brwi z efektem microbladingu – jak używać? 


Dobierz odpowiedni dla siebie spośród 5 naturalnych odcieni: Warm Blonde, Ash Blonde, Warm Brown, Dark Brown, Espresso. Makijaż pisakiem rozpocznij od dolnej linii łuku brwiowego. Ustaw końcówkę kosmetyku prostopadle do skóry, aby przylegał do niej jedynie ostry czubek pisaku. Krótkimi ruchami “od dołu do góry” dorysuj pojedyncze włoski zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Ultra precyzyjna końcówka rysuje kreski tak cienkie, jak prawdziwe brwi. Taki makijaż zapewnia efekt gęstych, wypełnionych łuków, podkreślonych w naturalny sposób. Z Nanobrow Microblading Pen możesz stopniować natężenie koloru i decydować o gęstości swoich brwi. 

Stylizacja brwi z Nanobrow Microblading Pen przetrwa cały dzień. Dorysowane włoski są odporne na wodę, ścieranie i rozmazywanie. Obawiasz się, że to za trudne? Bez obaw! Ten kosmetyk jest łatwy w użyciu nawet, jeśli jesteś początkująca w temacie makijażu brwi.

Przetestuj na własnej skórze i sprawdź, jakie to proste! Od idealnych brwi dzieli Cię zaledwie… kilka kreseczek. Zajrzyj na nanobrow.pl, by dowiedzieć się więcej.