Rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions od Nanolash – sprawdź już dziś!
by VIERGE

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Marzeniem każdej kobiety są gęste, pięknie podkręcone rzęsy. Jeszcze lepiej jest, kiedy taki efekt można osiągnąć w jedynie 10 minut, bez wychodzenia z domu. Czas więc przyjrzeć się bliżej kępkom do samodzielnej aplikacji od Nanolash, które zrewolucjonizowały rynek produktów do rzęs!

Dlaczego warto przedłużać rzęsy?

Rzęsy są najpiękniejszą oprawą oczu. Z tym stwierdzeniem zgodzi się praktycznie każda kobieta. Naturalne włoski bywają jednak dość problematyczne. Zwykle nie są one wystarczająco długie i grube, by nazwać je wyrazistymi. Dodatkowo cykl życia rzęsy wynosi jedynie od 2 do 4 miesięcy, po czym ustępuje ona miejsca nowemu włoskowi.

Fizycznie nie jest więc możliwe uzyskanie wachlarza naturalnych, gęstych rzęs. Właśnie dlatego warto zdecydować się na ich przedłużanie. Dzięki prostemu zabiegowi, każda z kobiet może osiągnąć rezultaty, o jakich zawsze marzyła.

Jednak przedłużanie rzęs u kosmetyczki bywa problematyczne. Nie tylko zajmuje dużo czasu, ale może także niekorzystnie wpłynąć na naturalne włoski. Okazuje się, że nie jest to jedyny sposób na uzyskanie rzęs à la Kim Kardashian.

Na rynku pojawiły się rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji od Nanolash. Można przykleić je w domu, w jedynie 10 minut i cieszyć się stylizacją, której deklarowana trwałość wynosi aż 5 dni.

Kępki DIY Lash Extensions są miękkie, elastyczne i świetnie imitują naturalne włoski. Dzięki temu, że stylizacja wykonana gotowymi kępkami do domowej aplikacji nie jest trwała, można ją dowolnie zmieniać i dopasowywać do swoich potrzeb.

Kępki DIY Eyelash Extensions – co warto wiedzieć o produkcie?

Kępki DIY Eyelash Extensions to jeden produkt, który dostępny jest w różnych wersjach. Panie mogą wybrać:

  • pojedyncze opakowanie rzęs – znajduje się w nim aż 36 kępek do samodzielnej aplikacji w 3 różnych rozmiarach i 8 modelach do wyboru;
  • zestaw do przedłużania rzęs w domu – w nim, oprócz kępek, panie znajdą dodatkowo akcesoria jak np.: bonder, pęsetę do rzęs, sealer czy remover od Nanolash.

Warto podkreślić, że kępki DIY Lash Extensions są produktem wyjątkowo wydajnym. Na jedną aplikację średnio zużywa się 4-5 kępek. W finalnym rozrachunku opakowanie starczy na wykonanie nawet 4 aplikacji.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Jak przyczepić rzęsy bondingowe od Nanolash?

Jak przyczepić kępki rzęs? Okazuje się, że z produktem od Nanolash jest to wyjątkowo proste i szybkie. Wystarczy jedynie postępować zgodnie z instrukcją producenta, która dołączona jest do opakowania. Gotowe kępki rzęs do domowej aplikacji można zaaplikować w 3 krokach:

  • należy nałożyć warstwę bondera i odczekać 30-60 sekund do momentu, w którym nabierze on lepkości;
  • przymocować kępkę około 1 mm od linii rzęs, pomagając sobie pęsetą;
  • ścisnąć kępki aplikatorem i całość pokryć sealerem, aby pozbyć się lepkiej warstwy.

Aplikacja nie powinna zająć więcej niż 10 minut, a także powinna się ona utrzymać przez co najmniej 5 dni. Kępki do samodzielnego przedłużania rzęs dopasują się do kształtu oka, a czarny pasek sprytnie zakryje linię łączenia.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Kępki DIY Lash Extensions – samodzielne przedłużanie rzęs stało się faktem!

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt premium. Lekkie, miękkie kępki od Nanolash świetnie sprawdzają się podczas samodzielnego przedłużania rzęs w domu. Oferują one wygodną i prostą aplikację, a także trwałość, która wynosi nawet 5 dni.

Dzięki różnym rozmiarom panie mogą własnoręcznie wykonać stylizację typu Russian Volume lub delikatnie przedłużyć rzęsy na co dzień. Panie mogą więc eksperymentować ze swoim wizerunkiem, aż do momentu uzyskania pożądanych efektów.