Ta maskara do brwi całkowicie odmieni Twój makijaż – poznaj Nanobrow Shape Mascara
by VIERGE
tusz do brwi

Ta maskara do brwi całkowicie odmieni Twój makijaż – poznaj Nanobrow Shape Mascara

„Brwi są ramą naszej twarzy” – powtarzamy to jak mantrę. W przeciwieństwie do lat 90. i pierwszej dekady XXI wieku, królują dziś naturalne, puszyste i gęste brwi, które nadają nonszalanckiego nam look’u. Nasuwa się jednak pytanie – jak zagęścić brwi? Nie potrzebujesz do tego laminacji, microblading’u, henny czy innych zabiegów kosmetycznych. Wystarczy, że sięgniesz po koloryzującą maskarę do brwi Nanobrow Shape Mascara. Precyzyjna szczoteczka, która dociera do każdego włoska, pomoże stworzyć Ci najmodniejsze „fluffy brows” („puszyste brwi”). Delikatna formuła pielęgnuje i chroni włoski przez cały dzień, zapewniając trwały makijaż i efekt zwielokrotnionych brwi.

Profesjonalny makijaż z maskarą do brwi Nanobrow Shape Mascara 

Kosmetyk, który dopełni makijaż Twoich brwi, nada im optycznej objętości i wyrazistego koloru – taka jest maskara do brwi Nanobrow Shape Mascara. Niezastąpiona zarówno w codziennej, jak i wieczorowej stylizacji brwi. Mini szczoteczka dociera do każdego włoska, zapewniając precyzyjną aplikację kosmetyku. Podkreśla naturalny odcień i nadaje brwiom odpowiedniego kształtu.

Nanobrow Shape Mascara

Produkt dostępny w kolorach:

Właściwości Nanobrow Shape Mascara

  • Szybka i wygodna aplikacja maskary.
  • Naturalny efekt gęstych brwi.
  • Wypełnienie ubytków.
  • 3 naturalne odcienie maskary.
  • Lśniące brwi jak po laminacji.
  • Formuła maskary bezpieczna dla delikatnej okolicy oczu.
  • Utrwalenie makijażu brwi na cały dzień.
  • Precyzyjna szczoteczka, która pozwala podkreślić kształt łuków.
  • Stylizacja, pielęgnacja i ochrona w jednym.

Maskara do brwi Nanorow dostępna jest w 3 odcieniach: Light Brown (jasny brąz/ciemny blond), Brown (brąz/ciemny brąz), Black (czarny).

Jak wystylizować brwi z Nanobrow Shape Mascara?

Każdy makijażysta, wizażysta i brow artist powie Ci, że brwi odgrywają najważniejszą rolę w makijażu. Odpowiednia stylizacja brwi podkreśli magię Twojego spojrzenia, doda twarzy wyrazistości, a nawet optycznie ją wyszczupli i odmłodzi.

Krok 1. Wyczesz włoski grzebykiem lub szczoteczką do brwi (sprawdź Nanobrow Akcesoria do brwi). Nadasz im odpowiedniego kierunku i dodatkowo usuniesz np. nadmiar podkładu z włosków.

Krok 2. Wykonaj dowolny makijaż: za pomocą pomady do brwi, cienia czy kredki lub pozostaw brwi naturalne.

Krok 3. Sięgnij po Nanobrow Shape Mascara w wybranym odcieniu i za pomocą mini szczoteczki wyczesuj brwi lekko pod kątem, zaczynając od wewnętrznej części. Dla efektu „ombre” przyciemnij zewnętrzną część brwi – tuż przy jej ostrej krawędzi. Początek jedynie muśnij maskarą.

Krok 4. Poczekaj aż maskara wyschnie i utrwali stylizację.