Tusz do rzęs Nanolash to doskonały kosmetyk, który będzie je podkreślał, a przy tym odżywiał
by VIERGE
dobry tusz do rzęs

Codzienne malowanie rzęs sprawia, że nakładany na nie tusz silnie wpływa na ich kondycję. Z tego względu każda kobieta, która nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu, koniecznie musi wybrać maskarę, która będzie działała też pielęgnująco. Takimi produktami są tusz do rzęs pogrubiający oraz tusz do rzęs wydłużający i podkręcający od Nanolash. 

Dlaczego warto wybrać tusz do rzęs od Nanolash? Specjalnie opracowana formuła

Maskara do rzęs to kosmetyk, który musi być dobry i nie ma tu żadnych wymówek. Jest on bowiem nakładany z reguły codziennie, a do tego pokrywa delikatne włoski przez długie godziny, mając bezpośredni wpływ na to, w jakiej pozostają one kondycji. Aby maskara byla jak najlepsza, powinna mieć specjalnie opracowaną formułę tak, jak tusze do rzęs marki Nanolash. Idealna maskara ze świetnym składem powinna:

  • nawilżać,
  • regenerować,
  • wzmacniać,
  • zmniejszać ryzyko wypadania,
  • nabłyszczać,
  • chronić przed wolnymi rodnikami,
  • pobudzać do wzrostu nowych włosków.

W ten sposób działają przede wszystkim naturalne olejki i woski. Z tego względu koniecznie powinny znaleźć się one w każdym tuszu do rzęs. Niestety nie zawsze tak jest. Całe szczęście są na rynku także takie kosmetyki, których formuła się na nich opiera, co sprawia, że mają one silne działanie pielęgnacyjne. Przykład? Tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara oraz tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Mascara Nanolash Length & Curl.

Oczywiście szukając kosmetyku, który będzie pozwalał na odżywianie rzęs, nie można zapominać o tym, że przede wszystkim ma je podkreślać. Z tego względu musi zapewniać on intensywne i trwałe efekty. Pod tym kątem najlepiej jest kierować się opiniami dotychczasowych użytkowniczek.

Tusz pogrubiający i tusz wydłużający

Wspomniane tusze do rzęs marki Nanolash to idealny przykład tego, że kosmetyki, które mają naturalną, odżywczą formułę, mogą być trwałe i dawać spektakularne efekty długich i pogrubionych włosków od nasady, aż po same końce. To właśnie dlatego coraz częściej znajdują się one w kosmetyczkach zarówno młodszych, jak i starszych kobiet, które pragną zachwycać swoim spojrzeniem przez cały dzień.

Te, którym zależy przede wszystkim na objętości, powinny postawić na tusz do rzęs pogrubiający, czyli Nanolash Volume Up Mascara. Już po jednym pociągnięciu szczoteczką, jest on w stanie podkreślić nawet najdelikatniejsze włoski. Za sprawą dużej ilości cennych składników, jednocześnie je odżywia, przez co z czasem te stają się silniejsze i mają znacznie większą objętość.

Za intensywną regenerację i wzmocnienie odpowiada olej z kiełków pszenicy, z kolei za pobudzenie do wzrostu nowych włosków i ochronę mieszków włosowych przed wolnymi rodnikami – witamina E. Dodatek wosków ryżowego i karnauba sprawia natomiast, że wytuszowane rzęsy stają się wygładzone i przepięknie lśnią. Efekt ten jest zachwycający.

Dla kobiet o krótkich i prostych włoskach wspaniałym kosmetykiem będzie tusz do rzęs podkręcający, jakim jest Mascara Nanolash Length & Curl. Działa on dwutorowo. Po pierwsze znacznie wydłuża rzęsy, a po drugie widocznie je unosi. To sprawia, że oko wydaje się być o wiele bardziej otwarte, a cała twarz wygląda na rozpromienioną.

Składnikami, na jakie warto zwrócić uwagę w przypadku tej maskary są wyciąg z liści zielonej herbaty, ekstrakt ze świecznika wielokwiatowego, a także, wspomniane przy okazji poprzedniego kosmetyku, wosk ryżowy, wosk karnauba i witamina E. Tak złożona formuła sprawia, że cenne substancje wnikają w same cebulki włosów, co pozwala na ich intensywne odżywienie. Z czasem przy regularnym stosowaniu tuszu stają się one miękkie i mniej łamliwe, a do tego grubsze.

Maskara do rzęs marki Nanolash to maksymalne efekty i ekstra trwałość

Żeby rzęsy były w jak najlepszej kondycji, należy zadbać o to, by nakładany na nie tusz, po tym jak wyschnie, nie zaczynał się kruszyć. Pod tym względem tusze od Nanolash również są świetnym wyborem. Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że to nie tylko wpływa na estetykę makijażu, ale i stan włosków.

Kruszenie się tuszu często jest wynikiem tego, że nie ma on dostatecznych właściwości nawilżających. W takim przypadku nie dość, że nie jest trwały, to jeszcze może prowadzić do wysychania samych rzęs. Te wtedy stają się bardziej łamliwe i matowe, co sprawia, że włoski zaczynają tracić na objętości.

W przypadku jednego i drugiego tuszu od Nanolash nie ma tego problemu. Ich formuła jest silnie nawilżająca, dzięki czemu świetnie utrzymują się one na rzęsach, a przy tym nie pozwalają doprowadzać do ich wysuszenia.