Zestaw do laminacji i liftingu rzęs w domu od Nanolash – co warto o nim wiedzieć?
by VIERGE

zestaw do laminacji rzęs

Laminacja i lifting rzęs to zabieg, który zyskuje sobie coraz większą popularność. Nie można się jednak temu dziwić. Osiągnięty efekt pozwala na długi czas zapomnieć o stosowaniu zalotki. Z zestawem Nanolash Lash Lift Kit można ten zabieg przeprowadzić we własnym domu. Co więc warto o nim wiedzieć?

Zestaw Nanolash Lash Lift Kit – czas odmienić swoje spojrzenie!

Nanolash – marka znana i uwielbiana przez kobiety na całym świecie. Zasłynęła ona głównie ze swoich produktów do pielęgnacji i stylizacji rzęs, które zgodnie określane były jako produkty premium. Właśnie dlatego zestaw Nanolash Lash Lift Kit może być określony mianem rewolucji w świecie kosmetycznym.

W jego skład wchodzą trzy preparaty (10 saszetek każdego z nich o pojemności 0,5 mililitra), które kolejno, zgodnie z numeracją, aplikuje się na rzęsy. Za co panie pokochały ten zestaw? Przede wszystkim za jego naturalny i bezpieczny skład. Preparaty bazują na naturalnych olejkach, które dogłębnie penetrują włoski i regenerują ich strukturę.

Dodatkowo w zestawie znajdują się inne akcesoria, które umożliwiają wykonanie pełnego liftingu rzęs. Dołączone są wałeczki silikonowe – 3 pary w 3 rozmiarach, klej do ich mocowania, a także pozostałe przybory.

Zestaw Nanolash Lash Lift Kit jest zestawem kompletnym, który pomoże osiągnąć efekt jak z salonu, bez konieczności wychodzenia z domu.

lifting rzęs produkty

Prosty lifting rzęs w domu – jak go przeprowadzić?

Zestaw do laminacji rzęs od Nanolash jest zaprojektowany tak, by mogła skorzystać z niego każda z dziewczyn. Nie ma znaczenie czy panie posiadają doświadczenie i są profesjonalnymi stylistkami. Zestaw ten jest dla każdego.

Wystarczy wybrać rozmiar wałeczków, dokładnie oczyścić rzęsy i oddzielić górne włoski od dolnych. Następnie:

  • aplikuje się preparat Lift – Step 1, który trzyma się na włoskach przez 7-10 minut i usuwa suchym aplikatorem;
  • należy nanieść preparat Fix – Step 2 i zostawić go również przez 7-10 minut;
  • należy zaaplikować Keratin Booster – Step 3 i również pozostawić go przez ten sam okres czasu.

Po usunięciu ostatniej warstwy preparatu wystarczy delikatnie wytrzeć rzęsy i odkleić silikonowe wałeczki. Efekt widoczny jest od razu. Panie zauważą wyraźne wydłużenie, pogrubienie oraz podkręcenie włosków. Dodatkowo będą one pięknie nawilżone i zabezpieczone przed uszkodzeniami na przyszłość.

Jak długo mogą utrzymać się efekty laminacji i liftingu rzęs z zestawem Nanolash?

Lifting rzęs nie jest zabiegiem, który daje wieczne rezultaty. Panie muszą pamiętać, że trzeba go co jakiś czas powtórzyć, by utrzymać optymalny wygląd rzęs. Jeśli zabieg zostanie wykonany zgodnie z instrukcją, która została dołączona do zestawu Nanolash, efekty powinny utrzymać się przez około 8 tygodni.

Sam producent zaznacza jednak, że wiele zależy od pierwotnego stanu rzęs. Analogicznie, im bardziej zniszczone są włoski, tym więcej czasu trzeba będzie poświęcić na ich odbudowę. Oznacza to, że pierwsza laminacja może utrzymać się około 4 tygodni. Jednak kolejne mogą dawać optymalne rezultaty przez znacznie dłuższy czas.

dobry zestaw do laminacji rzes

Dlaczego warto laminować rzęsy w domu?

Zestaw do laminacji i liftingu rzęs w domu od Nanolash jest produktem profesjonalnym. Oznacza to, że pozwoli on na uzyskanie efektów jak z salonu, bez konieczności faktycznego odwiedzania kosmetyczki.

Lifting rzęs wykonany w warunkach domowych pozwoli nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale także i pieniędzy. Jeden zestaw Nanolash umożliwia wykonanie aż 10 laminacji, co z pewnością jest jego największą zaletą. Warto również uwzględnić to, że wykonanie zabiegu jest dziecinnie proste. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, by cieszyć się zadowalającymi efektami.

Rzęsy tuż po zabiegu zyskają sobie drugie życie. Będą podkręcone, wydłużone i pogrubione, a także nawilżone i błyszczące. Panie nie będą musiały już martwić się koniecznością stosowania zalotki. Prawdopodobnie, nie będzie ona potrzebna, podobnie jak kolejne warstwy tuszu nakładane na włoski.