Highlighting Foam Strips marki Colorcuts – piankowe paski do nowoczesnej koloryzacji!
by VIERGE
paski piankowe do pasemek

Folia aluminiowa do farbowania włosów? To już przeżytek! Poznaj innowacyjne paski do koloryzacji włosów Highlighting Foam Strips marki Colorcuts.

Profesjonalne fryzjerskie paski z termicznej pianki zostały stworzone z myślą o każdej technice koloryzacji włosów:

 • koloryzacja klasyczna
 • koloryzacja kreatywna
 • rozjaśnianie
 • ombre
 • sombre
 • baleyage
 • flamboyage
 • ecaille
 • refleksy.

Nadal rozjaśniasz włosy klientek zawijając je w folię aluminiową? Nie dziw się, jeśli już nie wrócą do Twojego salonu… Wielu stylistów nadal popełnia ten błąd. Niestety, rozjaśniacz plus folia aluminiowa może równać się wyłącznie zniszczeniami, wypadaniem i suchością włosów. Spalone włosy to efekt spotęgowanego przez aluminium działania utleniacza. Rezultat: pod wpływem zbyt wysokiej temperatury rozjaśniacz działa szybciej, ale agresywniej, wnikając przez otwarte łuski wgląd struktury włosa. Związki chemiczne powstałe podczas utleniania barwnika włosa “gotują” go wewnątrz folii.

Możesz temu zapobiec, wybierając delikatne dla włosa, piankowe paski od Colorcuts, które optymalizują temperaturę zawiniętych pasm, dbając o kondycję włosów klientek Twojego salonu.

paski z pianki do koloryzacji

Co wyróżnia Highlighting Foam Strips od Colorcuts?

 • Elastyczny, delikatny i lekki materiał: piankowe tworzywo jest delikatniejsze dla włosów, szczególnie tych cienkich i osłabionych. Paski Colorcuts, w przeciwieństwie do zwykłej folii, nie gniotą, nie przecinają i nie uszkadzają włosa ani skóry. Dla klientek to pewnik braku dyskomfortu związanego z długimi, wieloetapowymi koloryzacjami. Piankowe paski nie szeleszczą i nie drażnią skóry uszu, czoła czy karku. Z Highlighting Foam Strips koloryzacją trwa krócej, a ty zyskujesz więcej zadowolonych klientek.
 • Ekologiczne tworzywo: materiał, z którego powstają paski, w 80% pochodzi z recyklingu. Jeden pasek możesz prać i użyć ponownie (do 3 razy). Zestaw 200 pasków starczy więc na ponad 600 użyć – gotowe paski o wymiarach 10×30,5 cm możesz dowolnie przycinać. Zużyte oddaj do recyklingu.
 • Komfort pracy: to akcesorium zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. Z Highlighting Foam Strips nauczysz się koloryzacji włosów od podstaw i zapewnisz sobie wygodną, szybką pracę bez ryzyka zniszczenia włosów. Z Colorcuts przyspieszysz pracę swojego zespołu i zyskasz więcej zadowolonych klientek.
 • Pełna kontrola nad koloryzacją: specjalny materiał stanowi izolator ciepła, który utrzymuje odpowiednią temperaturę pasm, nie przegrzewając ich. Dzięki temu masz pewność, że włosy klientek są dobrze zabezpieczone, a kolor wyjdzie dokładnie taki, jaki zaplanowałaś. Półprzezroczysty materiał zapewnia pełną kontrolę nad procesem koloryzacji i zmianą barwy kosmyków. Różne kolory pasków pomogą Ci odróżnić kolory użytych farb, dzięki czemu minimalizujesz ryzyko jakiejkolwiek pomyłki podczas zabiegu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ColorCuts (@colorcuts.official)

Chcesz, aby:

Twój salon się wyróżniał? 

klientki zawsze wychodziły zadowolone i wracały na kolejne koloryzacje? 

materiały, których używasz w pracy były ekologiczne?

w Twoim salonie wykonywano nowoczesne, bezpieczne i modne stylizacje? 

Sięgnij po kolorowe paski od Colorcuts, znajdziesz je na stronie www.colorcuts.mt!