Hit w makijażu! Lashcode – tusz, który rozpoznaje, czego potrzebują rzęsy
by VIERGE

Niezwykle trudno jest znaleźć dobry tusz do rzęs: taki, który zostanie w kosmetyczce już na zawsze, albo do którego nieustannie będziemy wracać pewne, że nas nie zawiedzie. Tuszów do rzęs, o których można powiedzieć, że są kultowe jest jednak zaskakująco niewiele, dlatego gdy tylko na rynku pojawi się rewelacyjny tusz do rzęs natychmiast budzi zainteresowanie i wywołuje miłe poruszenie w kosmetycznym świecie.

Lashcode - mocno intensyfikujący rzęsy tusz

Obok maskary Lashcode nie można przejść obojętnie

Już samym opakowaniem (eleganckim i pełnym klasy) przyciąga spojrzenia.

Makijaż wykonany z pomocą Lashcode sprawi natomiast, że to my przyciągamy wszystkie, zachwycone spojrzenia. Jak to się dzieje, że Lashcode deklasuje wszystkie inne maskary?

Tajemnica pięknych rzęs kryje się w składzie Lashcode oraz w elastomerowej, precyzyjnej spiralce, która dopasowuje się do każdej rzęsy i wszelkich kształtów oka.

Lashcode: mocno intensyfikujący rzęsy, odżywczy tusz

Maskarę Lashcode wyróżnia to, że zawiera szereg substancji pielęgnacyjnych i naprawiających rzęsy, które działają zarówno na powierzchni drobnych włosków wokół oka (naprawiają ubytki, tworzą ochronny, mikroskopijny płaszcz i nabłyszczają), jak i w ich wnętrzu (łączą zerwane wiązania siarczkowe we wnętrzu każdej rzęsy, odżywiają i odbudowują mikrouszkodzenia), oraz wnikają do cebulek (poprawiają jej kondycję i przyczyniają się do aktywniejszego wzrostu). To, że maskara Lashcode działa na porost rzęs jest możliwe dzięki naturalnym składnikom zdolnym do wzmacniania i pobudzania cebulek

Wyciąg z kiełków soi wpływa na wzrost rzęs, dba o ich sprężystość i delikatnie natłuszcza, by je zabezpieczyć i zwiększyć połysk. Witamina E przyczynia się do obudowy struktury rzęs i wzmacnia ich cebulki. Bajkalina spowalnia proces starzenia się rzęs, zaś ekstrakt z kiełków pszenicy regeneruje i wygładza włoski. Pielęgnacyjne działanie Lashcode uzupełnia prowitamina B5, która jest odpowiedzialna za ich elastyczność i blask, natomiast arginina zapobiega utracie rzęs, oddziałując bezpośrednio na mieszki włosowe.

Składniki pielęgnacyjne wysokiej klasy sprawiają, że tusz do rzęs Lashcode regeneruje włoski, sprawiając, że zaczynają rosnąć zdrowsze, grubsze i piękniejsze. Staja się nieco dłuższe, ich końce nie blakną i nie tracą koloru, rzęsy są mocniej osadzone w mieszkach i nie wypadają tak łatwo na skutek demakijażu lub tarcia.

Aplikator Lashcode to efekt dogłębnej znajomości kobiecych rzęs, ich struktury i tego, jak zazwyczaj wygląda codzienny make-up. Spiralka jest silikonowa, dzięki czemu można ją myć tak często, jak tego potrzeba i nawet po wielu miesiącach nie straci ona swego kształtu – skutkuje to stałą perfekcją w makijażu i idealnie wyglądającymi, ekstremalnie wydłużonymi i wyraźnie pogrubionymi rzęsami. Jest ona również na tyle giętka, że dostosowuje się do nacisku i kształtu rzęs i na tyle sztywna, aby sprawnie pochwycić i pokryć tuszem każdą, nawet najmniejszą rzęsę.

Lashcode to tusz, który rzeczywiście zna się na rzęsach. Nawet po kilku warstwach maskary włoski są elastyczne i nie łamią się, ani nie kruszą. Lashcode wydłuża rzęsy zgrabnie i subtelnie nadbudowując się na ich końcach, oraz pogrubia bez efektu tzw. pajęczych nóżek. Dociera do każdego, nawet najkrótszego włoska. Dzięki temu maskara Lashcode tworzy na linii rzęs efekt tzw zwielokrotnienia. Piękne i zdrowe rzęsy – czy można chcieć czegoś więcej?