Isana Med – nawilżające mleczko do ciała
by VIERGE

Isana MedZima to taka pora roku, która skórze suchej i wrażliwej nie wróży niczego dobrego. Musimy nastawić się na przesuszony naskórek, podrażnienia, szczypanie, a nawet odmrożenia. Czy można temu zapobiec? Z nawilżającym mleczkiem Isana Med jak najbardziej.

Osoby z suchą i wrażliwą skórą skazane są na systematyczne i częste nawilżanie. A gdy dochodzą do tego uczucie ściągnięcia, szczypanie i łuszczenie się naskórka, muszą użyć specjalistycznych kosmetyków głęboko nawilżających. Suchość skóry nasila się szczególnie zimą. Mroźne powietrze, niskie temperatury, a nawet grube, wełniane rajstopy mają wpływ na pogorszenie się kondycji naskórka. Jedynym rozwiązaniem jest peeling i nawilżanie.

Isana Med dla skóry suchej i wrażliwej poleca mleczko z 10% zawartością urea. Jest to substancja silnie nawilżająca i przynosząca ukojenie skórze wrażliwej, przesuszonej i podrażnionej. W składzie mleczka nie znajdziemy natomiast żadnych parabenów, parafiny i innych sztucznych substancji. Mamy zatem pewność, że kosmetyk nie uczula i nie wywołuje alergii. Mleczko Isana Med koi skórę po depilacji, głęboko nawilża i natłuszcza (pozostawia lepką warstwę – trzeba trochę odczekać zanim włoży się ubranie). Skóra naszego ciała staje się miękka i gładka – taki efekt utrzymuje się bardzo długo. Skóra jest napięta i zregenerowana.

Mleczko zamknięte jest w biało – czerwonej plastikowej butelce. Można postawić ją odwrotnie – na zakrętce – w ten sposób nawet najmniejsze ilości kosmetyku spłyną w dół i będzie można je wykorzystać do nawilżenia ciała. Isana Med ma delikatny zapach, ledwo wyczuwalny. Konsystencja, jak na nawilżające mleczko przystało, jest dość gęsta i ciężka. Mimo to dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.