Jak zrobić demakijaż twarzy i oczu, czyli mleczko dr Ireny Eris, Cleanology
by VIERGE

CleanologyCzysta skóra to świeża i zdrowa skóra. Co zrobić, aby pozwolić jej „oddychać” i uwolnić ją spod warstwy makijażu? Możesz przetestować mleczko do demakijażu twarzy i oczu dr Ireny Eris z linii Cleanology.

Mleczko dr Ireny Eris przeznaczone jest do każdego typu cery, dla kobiet w każdym wieku. Można stosować go na dzień i na noc, oczyszczając skórę twarzy i szyi oraz okolic oczu. Posiada właściwości nawilżające, odżywcze i wygładzające. Mleczko do demakijażu ma kremową konsystencję, działa w sposób łagodny i delikatny. Zawiera olej ze złotej algi, wosk z oliwek i masło kakaowe. Algi posiadają właściwości odmładzające i tonizujące; przywracają skórze sprężystość oraz młody i zdrowy wygląd. W algach znajduje się wiele witamin i związków mineralnych. Oliwki zapewniają skórze nawilżenie, wygładzenie oraz rozjaśnienie. Masło kakaowe natomiast natłuszcza skórę.

Jak wykonać demakijaż mleczkiem dr Ireny Eris, Cleanology?

Demakijaż to bardzo ważna część wieczornej toalety. Oczyszczanie skóry twarzy z makijażu, sebum i innych zanieczyszczeń, które nagromadziły się na powierzchni skóry, ogranicza pojawienie się podrażnień do minimum, pozwala zachować naturalne pH oraz ładny i zdrowy wygląd. Podczas demakijażu odblokowane zostają pory skóry, a cera zaczyna „oddychać”.

Jak zatem przeprowadzić poprawny demakijaż? Na wacik kosmetyczny nałóż niewielką ilość mleczka Cleanology. Płatek przyłóż do powiek i delikatnie dociśnij. Tą czynność powtarzaj do momentu, w którym na waciku nie zostaną ślady po kolorowych kosmetykach. Twarz przecieraj lekko wacikiem nasączonym mleczkiem. Zacznij od środkowej części buzi: oczyść czoło, nos, policzki i broda. Nie wolno zbyt mocno trzeć skóry twarzy – mogłabyś ją podrażnić.

Jedna butelka z pompką zawiera 200 ml mleczka Cleanology.