Koncentrat nawilżający Hydra Collagenist Serum od Helena Rubinstein
by VIERGE

Jak zachować młody wygląd na dłużej? Nawilżaj swoją skórę. Dostarczanie jej odpowiednich ilości wody, czy to od zewnątrz, czy to od wewnątrz, gwarantuje gładkość, jędrność i blask. O skórę pomoże ci zadbać koncentrat intensywnie nawilżający Hydra Collagenist Serum marki Helena Rubinstein.

Hydra Collagenist Serum Helena Rubinstein

Koncentrat Hydra Collagenist Serum zawiera specjalne składniki, które zatrzymują wodę w głębszych warstwach naskórka. Dzięki temu produkcja kolagenu jest wciąż na wysokim poziomie, gęstość skóry poprawia się, zmarszczki są wygładzone, a przebarwienia rozjaśnione. Jeżeli systematycznie będziemy stosować kosmetyk Heleny Rubinstein, z pewnością zauważymy poprawę w wyglądzie skóry, a młodość zachowamy na dłużej.

Hydra Collagenist Serum ma delikatną konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze twarzy i szybko się wchłania. Jak aplikuje się ten produkt? Należy dokładnie oczyścić cerę z makijażu i innych zanieczyszczeń, które mogły nagromadzić się na twarzy w ciągu dnia. Koncentrat stosuje się rano/i wieczorem przed nałożeniem kremu z tej samej gamy. Niewielką ilość kosmetyku nanosimy na palce, a następnie punktujemy czoło, brodę i wierzch kości policzkowych. Następnie rozsmarowujemy produkt na zewnętrzne części twarzy. Tym samym wykonujemy mały masaż. Zabieg taki poprawia ukrwienie skóry, modeluje linie twarzy, wygładza zmarszczki.

Koncentrat intensywnie nawilżający Hydra Collagenist Serum od Heleny Rubinstein został zamknięty w 40 ml opakowaniu. W gamie Hydra Collagenist znajdziemy także inne kosmetyki pielęgnacyjne. A są to: krem do skóry suchej, krem do cery normalnej, krem pod oczy oraz maseczka. Wszystkie kosmetyki producent upakował w niebieskich tubkach lub słoiczkach.