Lifting twarzy z Collagenist V – Lift – Helena Rubinstein
by VIERGE

Collagenist V Lift Helena Rubinstein

Wraz z upływem lat trudno jest powstrzymać wiotczenie skóry twarzy. Robi nam się tak zwany drugi podbródek. Zmarszczki pogłębiają się z dnia na dzień, cienie pod oczami są coraz większe, przebarwienia ciemniejsze, a włókna kolagenowe osłabione. Na szczęście jest sposób, aby w jakimś stopniu powstrzymać oznaki starzenia się skóry. Chodzi o krem na noc Collagenist V – Lift Night marki Helena Rubinstein.

Nawet dziecko w przedszkolu wie, że skóra w nocy odpoczywa i regeneruje się. Wszystkie czynności życiowe organizmu zwalniają, ponieważ nadszedł czas na odpoczynek. Noc jest także dobrym czasem dla kosmetyków. Te produkty, które nałożymy na twarz, szybciej wchłoną się, będą lepiej działać, a nasza skóra będzie zdrowsza i ładniejsza. Taką strategię przyjęli producenci z laboratorium Helena Rubinstein, tworząc liftingujący krem na noc Collagenist V – Lift Night. Kosmetyk zawiera peptydy, które pomagają ujędrnić skórę twarzy, wymodelować jej kontur, spłycić zmarszczki i poprawić syntezę kolagenu.

Podczas aplikacji kremu Collagenist V – Lift Night od Heleny Rubinstein należy wykonać mini masaż twarzy. Produkt ma konsystencję, która sprzyja wcieraniu i masowaniu skóry. Collagenist V – Lift Night nanoś każdego wieczora na czystą twarz, szyję i dekolt. Jednocześnie wykonuj tzw. V – lifting. Zabieg rozpocznij od podstawy szyi. Masuj ją dwiema rękami w kierunku górnym i na zewnątrz w taki sposób, aby wykonać ruch podobny do litery V. Aplikacja kosmetyku na twarz wygląda nieco inaczej. Krem nałóż punktowo na brodę, kości policzkowe i czoło. Rozetrzyj kosmetyk na zewnętrzne partie twarzy, a wokół oczu wykonaj okrężne ruchy.

W gamie produktów Collagenist V – Lift marki Helena Rubinstein znajdziemy również: krem na dzień do skóry normalnej i suchej, krem pod oczy oraz serum liftingujące.