Nanoil Heat Protectant Spray – po prostu najlepsza termoochrona włosów!
by VIERGE

Marzysz o pięknych, zdrowych i pełnych blasku włosach? Ochroń je przed niszczeniem! Czy wiesz, że najbardziej niszczeją na skutek wysokiej temperatury? Słońce, suszarka i prostownica to najwięksi wrogowie włosów! Oczywiście nie da się ich uniknąć, ale można się przed nimi chronić. Nanoil Heat Protectant Spray osłoni je przed temperaturą do 220 st. C i zapobiegnie niszczeniu. Dowiedz się, jak działa i ile zyskasz, wprowadzając go do swojej łazienki!

Nanoil spray termoochronny

Jak chronić włosy przed gorącem?

Wysoka temperatura bardzo źle wpływa na włosy: stają się suche, łamliwe, ich końce zaczynają się rozdwajać a kolor płowieje. Ciężko je ułożyć, bo są sztywne, bez elastyczności. Aby temu zapobiec, należy je chronić przed wysokimi temperaturami, dlatego:

  • nie nadużywaj prostownicy; sięgaj po nią okazjonalnie
  • chroń włosy przed słońcem – latem noś nakrycia głowy
  • susz włosy niższą temperaturą (do 40 st. C)
  • stosuj termoochronny spray do włosów

Spray termoochronny – czy to działa?

Termoochronny spray do włosów ma za zadanie ochronić włosy w każdych warunkach: zarówno przed wysoką temperaturą prostownicy czy suszarki, jak i intensywnym słońcem, promieniowaniem UV, ciepłem grzejników i gorącym nawiewem klimatyzacji.

polecany spray termoochronny Nanoil

Dział w bardzo prosty sposób: rozpylony na włosach tworzy na nich mikroskopijny film ochronny, który działa jak tarcza: nie pozwala cząstkom wody odparować i w ten sposób utrzymuje ich prawidłowe nawilżenie, niezależnie od tego, czy akurat przebywasz przez wiele godzin na słońcu, czy je stylizujesz za pomocą lokówki lub prostownicy.

Nanoil Heat Protectant Spray – najlepsza termoochrona twoich włosów!

Dlaczego Nanoil Heat Protectant Spray to najlepsza termoochrona dla włosów? To proste: ten kosmetyk nie tylko zapobiega zniszczeniom na skutek wszelkich wysokich (nawet ekstremalnie wysokich!) temperatur, ale także pielęgnuje. Proteiny jedwabiu to ważny składnik w pielęgnacji włosów,  ponieważ są w stanie wchłonąć i zatrzymać znaczne ilości wilgoci, a zatem świetnie nawilżają i odżywiają włosy. Ponadto jedwab wyrównuje ich strukturę i domyka łuski włosów, przez co są one jedwabiście miękkie, doskonale się układają, nie plączą ani nie puszą nawet gdy na dworze panuje wysoka wilgoć.

Nanoil Heat Protectant Spray – działanie

Te efekty mówią wszystko! Zobacz, czego możesz się spodziewać po sprayu termoochronnym od Nanoil:

  • Chroni włosy przed gorącem
  • Wygładza włosy, nawilża, dodaje blasku i miękkości
  • Ułatwia ich stylizację i rozczesywanie włosów
  • Tworzy termoochronę aż do 220 ℃
  • Powstrzymuje puszenie i elektryzowanie się włosów

Więcej informacji na temat termoochronnego sprayu do włosów oraz innych kosmetyków Nanoil znajdziesz na oficjalnej stronie i sklepie marki. Wejdź na www.nanoil.pl i podaruj swoim włosom pielęgnację, na jaką zasługują!