Nanoil Retinol Face Serum. Najlepsze w odmładzaniu skóry!
by VIERGE

Zmarszczki? To nie dla ciebie! Chcesz poznać sposób na gładką i młodzieńczą skórę? To serum do twarzy Nanoil z retinolem.  Poznaj najlepsze serum odmładzające do twarzy! Od tej chwili 50 będzie liczbą, widoczną tylko na pojemności serum, nikt nie połączy jej z twoim wiekiem. 

Retinol – kiedy (i dlaczego) włączyć go do pielęgnacji skóry?

Każdy kosmetolog przyświadczy, że retinol to najskuteczniejszy składnik odmładzający. Jeśli liczysz na efekty, które będziesz w stanie zobaczyć gołym okiem – uzyskasz je dzięki systematycznej kuracji retinolem.  Retinol bierze udział w regeneracji skóry w wielu jej warstwach, nie tylko na powierzchni, a ponadto wzmacnia włókna kolagenowe, dzięki czemu przywracana jest jej sprężystość oraz spłyca zmarszczki.

Ponieważ struktury kolagenu w skórze ulegają degradacji już po 25 roku życia, retinol warto włączyć do pielęgnacji juz koło 30-tki. Taka prewencja zapobiegnie szybszemu starzeniu się skóry i sprawi, ze cera nawet po 40 roku życia będzie wyglądała pięknie i młodzieńczo. Nie odmawiaj sobie retinolu również w późniejszym wieku – wynuk wychodzi zawsze na korzyść dla ciebie.

Czym jest Nanoil Retinol Face Serum? 

To lekkie serum do twarzy, o lekkiej, przyjemniej formule. Ma dość dużą pojemność, w porównanie z wieloma tego typu kosmetykami prawie dwa razy większa! Elegancka butelka z ciemnego szkła wyposażona jest w piękny zakraplacz z drewnianym wykończeniem. Serum ma pojemność 50 ml – to zapowiedź wielu tygodni poważnej pielęgnacji skóry!

Oczywiście liczy się przede wszystkim skład, który skrywa najlepszej jakości retinol, czyli retinyl palmitate. Tylko on działa tak, że w skórze ulega przekształceniu  do podstawowej formy witaminy A. Dlatego zachowuje wszystkie jej cenne właściwości i działa na skórę najlepiej!  Odmładza, spłyca zmarszczki, silnie wygładza skórę, dodaje sprężystości, rozjaśnia i wyrównuje koloryt.

Nanoil Face Serum to retinol, który jest delikatny nawet dla wrażliwej skóry, a jednocześnie dla skóry, ale silnie rewitalizujący, który dzień po dniu walczy o młodą, piękną cerę bez zmarszczek i przebarwień. Serum doskonale się wchłania, nie daje uczucia dyskomfortu, ściągnięcia czy przeciążenia skóry.

Nanoil Retinol Face Serum – skład

Za doskonałe działanie serum do twarzy z retinolem Nanoil odpowiadają dwa składniki:

 1. RETINOL – najlepszy, dobrze tolerowany przez skórę, efektywny , o doskonałym działaniu odmładzającym. Retinol pobudza syntezę kolagenu i spowalnia starzenie.
 2. EKSTRAKT BOERHAVIA DIFFUSA – roślinny, silny  antyoksydant, który wspiera działanie retiniolu, poprawia stan i jakość skóry oraz chroni ją przed stresem oksydacyjnym.

Jak stosować serum do twarzy z retinolem Nanoil?

W pierwszym tygodniu, zwłaszcza przy wrażliwej skórze możesz stosować serum Nanoil co drugi dzień: oswoisz skórę z retinolem, i przekonasz się, jak twoja wrażliwa cera na niego reaguje. Po 7 dniach możesz zwiększyć częstotliwość aplikacji. Serum z retinolem to silna odnowa skóry, dlatego najlepiej stosować go na noc, kiedy procesy regeneracji są nasilone. Zawartość zakraplacza wystarczy na jedną aplikację. Serum należy nakładać na czystą skórę, dlatego:

 1. Wykonaj staranny demakijaż.
 2. Umyj twarz żelem, mleczkiem lub pianką.
 3. Przemyj twarz tonikiem, by zwiększyć jej chłonność.
 4. Nałóż serum do twarzy Nanoil.
 5. Zastosuj wybrany krem do twarzy na noc.

NANOIL Z RETINOLEM – EFEKTY 

 • SPŁYCONE ZMARSZCZKI
 • ODNOWIONY, SPRĘŻYSTY NASKÓREK
 • MILA W DOTYKU, GŁADKA SKÓRA
 • WYRÓWNANY KOLORYT
 • CERA W IDEALNEJ KONDYCJI

Wejdź  na www.nanoil.pl i dowiedz się więcej o najlepszym serum do twarzy z retinolem. Na stronie masz też możliwość zakupu z wygodną dostawą kurierem.