Nanolash – Rewolucja w pielęgnacji rzęs?
by VIERGE

nanolashJest tylko jedna odżywka do rzęs, która uszczęśliwi każdą kobietę. Jest nią Nanolash. Jak to możliwe? Kobiety czują się szczęśliwe, gdy mają: dużo butów i dopasowanych do nich torebek, niedomykającą się szafę z modnymi ubraniami oraz długie rzęsy. Buty, torebki i ubrania panie muszą kupić sobie same. Ale o długie rzęsy zadba wspomniana wcześniej odżywka do rzęs Nanolash.

Odżywka do rzęs Nanolash – działanie

Nanolash oddziałuje na rzęsy, zaczynając od samych cebulek, a na końcówkach kończąc. Wpływa także na ich strukturę zewnętrzną i wewnętrzną. Pierwszorzędnym zadaniem odżywki jest aktywowanie mieszków i cebulek włosowych; tym samym powinien nastąpić wzrost nowych rzęs i utwardzenie ich korzeni. Poza tym Nanolash odbudowuje, wzmacnia, odżywia rzęsy i sprawia, że zaczynają one rosnąć, zwiększać swoją objętość i zmieniać kolor na ciemniejszy. Z drugiej strony Nanolash chroni skórę powiek przed podrażnieniami, nawilżając i rozjaśniając ją.

Efekty kuracji odżywką do rzęs Nanolash

Pierwsze efekty kuracji można zaobserwować już po około trzech tygodniach. Ostateczne rezultaty kuracji widoczne są po dwóch lub trzech miesiącach. Po tym czasie Nanolash należy stosować co trzy lub cztery dni. Cała kuracja trwa sześć miesięcy.
W pierwszych tygodniach kuracji rzęsy wzmacniają się i pogrubiają. Wraz z następnymi dniami zaczynają rosnąć i przyciemniają swoją barwę. Po pół roku rzęsy są całkowicie zregenerowane, odżywione, a ich objętość i długość powiększona o połowę. Podczas wieczornego demakijażu wypada o wiele mniej rzęs.

Sposób aplikacji Nanolash

Odżywkę do rzęs Nanolash aplikuje się w bardzo łatwy sposób. Na czystą i suchą skórę nanosi się kosmetyk za pomocą cienkiego pędzelka. Kreskę maluje się na powiekach górnych i dolnych tuż u nasady rzęs. Aplikację najlepiej jest wykonać wieczorem, żeby na skórę nie nakładać innych kosmetyków i nie „utrudniać” działania odżywce. Mimo iż Nanolash posiada płynną konsystencję, wchłania się natychmiast, nie spływa do oczu i nie powoduje podrażnień. Zabieg należy powtarzać do momentu uzyskania pożądanych rezultatów. Podczas aplikacji trzeba zachować pewne środki ostrożności. W wypadku przedostania się odżywki do oczu, należy umyć je letnią wodą, a w razie wystąpienia podrażnień – przerwać kurację lub udać się do lekarza.

Opakowanie odżywki do rzęs Nanolash

Odżywka do rzęs Nanolash znajduje się w czarnej buteleczce o pojemności 3 ml. Zabezpiecza ją kartonowe opakowanie. W środku znajdziemy ulotkę z przydatnymi informacjami. Nanolash należy przechowywać w pozycji pionowej, w temperaturze pokojowej.

Skład odżywki do rzęs Nanolash

W Nanolash znajdują się naturalne składniki. Tylko one zapewniają szybkie i skuteczne działanie oraz zapobiegają podrażnieniom. Odżywka zawiera aktywne substancje, gwarantujące wzrost i zagęszczenie rzęs oraz roślinne ekstrakty, które nawilżają, odżywiają i chronią rzęsy przed uszkodzeniami, a aparat wzrokowy i skórę wokół niego – przed uczuleniem. Kosmetyk nie zawiera substancji zapachowych i oleistych.

Komu poleca się Nanolash?

Odżywka do rzęs Nanolash została stworzona, aby wydłużyć, zagęścić, wzmocnić i zregenerować rzęsy. Mogą z niej korzystać wszystkie osoby, które zmagają się z takimi problemami. Nanolash mogą stosować osoby noszące szkła kontaktowe lub okulary, a także mające wrażliwe oczy i skórę powiek. Kobietom karmiącym i będącym w ciąży, osobom po chemioterapii i niepełnoletnim nie wolno stosować Nanolash.

Dlaczego Nanolash jest tak skuteczny?

Na skuteczność Nanolash składają się wyżej opisane właściwości, czyli: skład, sposób działania i aplikacja. Aplikator w formie małego i spiczastego pędzelka zapewnia precyzyjne dostarczenie odżywki do cebulek rzęs. W ten sposób rzęsy bardzo szybko dostają porcję składników aktywnych. Aplikacja odżywki u nasady rzęs pozwala na efektywne działanie już od pierwszego dnia kuracji. To właśnie dlatego po dwóch lub trzech tygodniach rzęsy stają się dłuższe, gęściejsze i mocniejsze. O pielęgnację, odbudowę i wzrost rzęs dba również skład odżywki. Naturalne substancje wykorzystane przy produkcji Nanolash.pl mają wymierne korzyści podczas kuracji: poprawiają kondycję rzęs i chronią skórę wokół oczu przed alergiami. Odżywka do rzęs Nanolash łączy w sobie efektywność, bezpieczeństwo i skuteczność.