Podkład Lasting Performance od Max Factor
by VIERGE

Lasting Performance Max FactorPodkład Lasting Performance polecany jest dla osób, które mają cerę mieszaną, pokrytą niewielkim trądzikiem lub przebarwieniami. Wyrównuje koloryt cery (i dopasowuje się do niej), dość dobrze maskuje plamki i krostki, nie wysusza, nie ściąga skóry, nawilża. Podkład nie tworzy maski, długo utrzymuje się na twarzy. Trwałość można przedłużyć, kładąc na twarz lekki krem nawilżający lub łącząc podkład z tym samym kremem. Intensywność krycia można stopniować, nakładając kolejne warstwy kosmetyku. Mimo kilku warstw, buzia nadal wygląda naturalnie. Nie zapycha porów i nie podrażnia skóry. Podkład nie zbiera się w zmarszczkach, przy kącikach oczu i ust, nie zbryla się i nie ściera. Niestety ciemnieje w ciągu dnia. Można temu zaradzić, kupując jaśniejszy o kilka tonów odcień. Lasting Performance ma kremową i dość gęstą konsystencję. Łatwo rozprowadza się na twarzy; do zrobienia makijażu użyć można gąbeczki, palców lub pędzla.

Podkład Lasting Performance dostępny jest w siedmiu odcieniach: Fair, Ivory Beige, Pastelle, Soft Beige, Natural Beige, Honey Beige, Natural Bronze i Deep Beige. Niestety nie wszystkie kolory są tak łatwo dostępne, jak byśmy tego chciały. Aby kupić dwa najjaśniejsze podkłady, Fair (numer 100) i Ivory Beige (numer 101), musimy dokładnie poszukać ich w perfumeriach lub drogeriach.

Lasting Performance znajduje się w 35 ml tubce, solidnie wykonanej, choć pozbawionej pompki (a ta z pewnością ułatwiłaby aplikację). Z drugiej strony, opakowanie zakończone jest niewielkim otworem, przez który wyciśniemy podkład (jednak trudno będzie wydobyć resztki kosmetyku z tubki). Kosmetyk stoi „do góry nogami”, czyli na zakrętce – podkład cały czas spływa w kierunku otworu.