Podkład w musie – właściwości
by VIERGE

podklad-w-musie.jpg

Podkład w musie jest alternatywą dla podkładów w płynie, kremie i w kompakcie. Szczególnie polubią go kobiety, które preferują lekki makijaż. Podkład w musie nie tylko nie obciąża skóry, lecz także doskonale ją matuje. Jakie inne właściwości ma podkład w musie, dla kogo jest polecany i jak go aplikować?

Podkład w musie – właściwości

Podkład w musie ma lekką formułę, dzięki czemu pokrywa twarz delikatną warstwą; w konsekwencji skóra jest aksamitnie gładka i swobodnie oddycha. Jego prawidłowa aplikacja owocuje równomiernym i matowym makijażem. Podkład w musie zapewnia wyjątkowo trwały makijaż, którego matowy efekt utrzymuje się nawet do 12 godzin. Maskuje niedoskonałości cery i oznaki zmęczenia oraz delikatnie wyrównuje zmarszczki. Podkład w musie rozprowadza się równomiernie i nie tworzy efektu maski.

Podkład w musie nie tylko matuje, lecz także nawilża, dlatego nadaje się dla każdego typu skóry – od suchej po tłustą. Ze względu na swoją lekką formułę mus jest szczególnie polecany jako podkład na lato, ale nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby używać go przez cały rok.

Dla kogo podkład w musie?

Po podkład w musie powinny sięgać kobiety, które lubią lekki i delikatny makijaż. Docenią go także te kobiety, które nie chcą lub nie mogą poświęcić na makijaż dużo czasu. Podkład w musie umożliwi szybkie i jednolite zamaskowanie niedoskonałości cery.
To idealnie rozwiązanie dla pań o cerze naczynkowej i skłonnej do rumienia, ponieważ widocznie wyrównuje jej koloryt, a przy tym nie powoduje efektu maski.

Jak aplikować podkład w musie?

Podkład w musie w aerozolu przed użyciem należy wstrząsnąć i delikatnie przechylić, z kolei w słoiczku – nabrać szpatułką lub palcem. Podkład w musie w słoiczku należy rozprowadzić opuszkami palców od centralnej części twarzy ku jej zewnętrznym częściom. Nie używaj beauty blendera, który nie jest wskazany do aplikacji podkładów o takiej konsystencji. Także pędzlem możesz nałożyć zbyt grubą warstwę kosmetyku, co uniemożliwi jego wchłonięcie się. Pamiętaj, że podkład w musie jest bardzo wydajny, dlatego należy go nakładać w niewielkiej ilości.