Szach – mat dla błyszczącej twarzy. Najlepsze transparentne pudry – przegląd
by VIERGE

Świecąca się twarz to zmora wszystkich kobiet, które mają cerę tłustą lub mieszaną. Aby zapewnić cerze mat na długie godziny i jednocześnie nie zapychać porów skóry warto sięgnąć po matujący puder transparentny. Nie tylko matuje skórę na wiele godzin, ale również utrwala makijaż i dostarcza cerze szeregu cennych minerałów, które zawiera. Biały puder transparentny najczęściej pozyskiwany jest z ryżu lub bambusa. Niekiedy twórcy pudrów dodają do nich odrobinę białej glinki, ponieważ ma ona w sobie wiele minerałów i drogocennych pierwiastków wpływających świetnie na skórę.

Jaki puder transparentny najlepiej wybrać? Oto kilka propozycji.

1. Vichy Dermablend

Wyjątkowo trwały i bardzo wydajny puder, który utrwala makijaż nawet do 18 godzin. Dobrze matuje nawet w upalne, letnie dni. Vichy Dermablend równoważy poziom sebum, dostarcza skórze minerałów, nie podrażniając i nie przesuszając naskórka. Fenomenem tego pudru jest to, że jest on odporny na pocenie lub wycieranie. Jeden z najlepszych transparentnych pudrów utrwalających.

2. Kryolan Anti Shine Powder

Ukochany puder makijażystek i wizażystek na całym świece. Chętnie zabierany na wszelkie sesje zdjęciowe, gwarantuje doskonałą cerę, Nie sposób zamienić go na żaden inny puder, ponieważ doskonale matuje na wiele godzin. Kryolan jako jeden z nielicznych pudrów zapewnia skórze wyjątkowo mocny mat. Chętnie wykorzystywany do ślubnego makijażu, ponieważ doskonale i trwale matuje skórę na wiele godzin, zapewniając przy tym naturalny efekt.

3. Nars Light Reflecting Loose Setting Powder

To puder niezwykły, ponieważ wzbogacono go o technologię fotochromatyczną. Oznacza to tyle, że dostosowuje się do padającego na twarz światła i współgra z jego intensywnością. Puder transparentny Nars zawiera mikrocząsteczki rozpraszające światło, dzięki czemu genialnie ukrywa zmarszczki.