Trwały makijaż i pielęgnacja dzięki Lancome
by VIERGE

LancomeJeżeli chcesz, by twój makijaż był trwały i stylowy, a skóra promienna, świeża i zadbana, przetestuj podkład Tient Idole Ultra 24H marki Lancome.

Kobieta wygląda ładnie, gdy jej makijaż jest perfekcyjny. Ale by rzeczywiście tak się stało, musi mieć w swojej kosmetyczce odpowiedni podkład. Takim kosmetykiem jest podkład marki Lancome, Tient Idole Ultra 24H. Dostępny jest aż w 18 kolorach: 12 odcieni beżu, Lys Rose (zbliżony do naturalnego kolorytu cery) oraz pięć odcieni brązu (Muscade, Ambre, Sienne, Brownie, Acajou). Umożliwia to bardzo dokładne dopasowanie koloru podkładu do odcienia skóry twarzy. Z pewnością każda dziewczyna znajdzie swój idealny kosmetyk.

Podkład utrzymuje się do 24 godzin. Daje naturalne, choć matowe wykończenie. Skóra jest gładka, świeża, a jej kolor ujednolicony. Podkład maskuje przebarwienia i zmarszczki. Tient Idole Ultra 24H nie wywołuje alergii i nie przyczynia się do powstawania zaskórników lub trądziku. Kosmetyk jest perfumowany, dlatego może okazać się nieodpowiedni dla osób z wrażliwą cerą. Posiada gęstą konsystencję; jedni mogą uznać to za zaletę, inni mogą mieć problemy z aplikacją (czasami na twarz tworzą się smugi i plamki; zdarza się, że kolor w ciągu dnia ciemnieje). Oczywiście sama aplikacja jest bardzo prosta. Podkład został wyposażony w pompkę. Dzięki temu na dłoń lub gąbeczkę wyciśniemy taką ilość kosmetyku, która jest nam potrzebna do zrobienia makijażu. Tient Idole Ultra 24H zamknięty jest w szklanej butelce z czarnym korkiem. Umieszczony jest w srebrnym kartoniku z opisem i składem.

Podkład Lancome przeznaczony jest do cery suchej, wrażliwej i normalnej. Na skórze mieszanej lub tłustej jego trwałość może skracać się do kilku godzin; potem cera zaczyna świecić się. Podkład jest dość wydajny: wystarczy niewielka ilość, by ujednolicić kolor cery i przykryć przebarwienia; w ciągu dnia nie musimy poprawiać makijażu.