Żel AOX + na kurze łapki
by VIERGE

AOXŻel AOX + przeznaczony jest dla osób, u których pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra wokół oczu jest poszarzała, opuchnięta i wysuszona. Kosmetyk posiada działanie antyoksydacyjne – chroni delikatną skórę okolic oczu przed promieniowaniem słonecznym, wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Żel AOX + schładza i rozjaśnia skórę pod oczami. Znikają cienie, opuchnięcia i sińce. Skóra staje się delikatna, miękka i odświeżona. Żel redukuje zmarszczki wokół oczu („kurze łapki”), wygładza i napina skórę. Żel pod oczy AOX + stosuje się rano i wieczorem. Pierwsze rezultaty powinny być widoczne po około czterech tygodniach. Kosmetyk dobrze i szybko się wchłania; może być stosowany pod makijaż. Żel mogą stosować osoby noszące szkła kontaktowe lub okulary oraz posiadające wrażliwą skórę wokół oczu.

W żelu AOX + znajduje się witamina C. Jej działanie jest bardzo zróżnicowane. Po pierwsze rozjaśnia poszarzałą skórę wokół oczu, dodaje jej blasku i redukuje drobne przebarwienia. Po drugie uodparnia i chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami i zanieczyszczeniami.

Kosmetyk od Skin Ceuticals zamknięty jest w czarnej buteleczce (15 ml); kolor ogranicza przedostawanie się promieni słonecznych – tym samym składniki i konsystencja pozostają w niezmienionej formie; żel zachowuje swoje regeneracyjne i odżywcze właściwości. Kosmetyk powinien być przechowywany w bezpiecznym miejscu. Możesz wstawić go do lodówki, by spotęgować efekt chłodzenia. Do opakowania dołączono ulotkę z informacjami dotyczącymi stosowania, właściwości i składu. Aplikacja jest bardzo łatwa. Buteleczka zakończona jest pompką – dzięki niej wyciśniesz odpowiednią ilość produktu.